32-річний півзахисник Бастіан Швайнштайгер провів свій останній матч у складі збірної Німеччини.

Ним став товариський поєдинок проти збірної Фінляндії, який відбувся в Менхенгладбаху на місцевому стадіоні "Борусія-Парк". Гру відвідали більше 30 тисяч глядачів, які принесли багато плакатів зі зворушливими словами подяки на адресу Бастіана, а керівники Німецького футбольного союзу вручили йому пам'ятну табличку із зазначенням кількості матчів та голів у складі "Бундестім" (121 поєдинок, 24 забитих м'ячі), яку футболіст прийняв зі сльозами на очах.

Швайнштайгер провів на полі 68 хвилин, після чого під оплески численної аудиторії поступився місцем на полі Юліану Вайглю. Сам же матч завершився з рахунком 2:0 на користь господарів (забитими м'ячами в другому таймі відзначилися Майєр та Озіл).

Відзначимо, що Бастіан виступав у складі збірної з 2004 року, ставши з нею в 2014-му чемпіоном світу, а в 2008-му поступившись Іспанії у фіналі чемпіонату Європи.